Series
Ratings
50
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 2.5
HyoukaRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0- Baeginbaekgok - Kkeutkkaji GandaRated ★ 3.0
- Kim Je-dong's Talk To You Season 1Rated ★ 2.0
Initial D: Fourth StageRated ★ 3.0- 頭文字D: Third StageRated ★ 3.0
Initial D: Second StageRated ★ 3.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5
Initial D: First StageRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 3.0- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 3.5
- Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 2.5
Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 4.0
Girls' Last TourRated ★ 3.5