Movies
Ratings
931- Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
- Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 4.5
Bad BoysRated ★ 3.0
Bad Boys: Ride or DieRated ★ 3.0- Hi.5Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Dumb MoneyRated ★ 3.0- The MatchRated ★ 3.0
- HarbinRated ★ 3.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 2.5
Aachi and SsipakRated ★ 3.0
IU CONCERT : THE WINNINGRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5