Movies
Ratings
380
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 2.5
BurningRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 3.5
Black JackRated ★ 3.5
NEVERLANDRated ★ 3.5