Movies
Ratings
344
EncantoRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.5
Moonage DaydreamRated ★ 5.0
Margin CallRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 2.0
Raya and the Last DragonRated ★ 3.0
My Own Private IdahoRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 2.0
Space SweepersRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 2.0- OxygenRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 4.5
AnnihilationRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0