Movies
Ratings
669
JokerRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
HoneylandRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Michael Jackson's This Is ItRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 1.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.0