Movies
Ratings
505
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.0
The DepartedRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Make It BigRated ★ 1.0
Mutt BoyRated ★ 2.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Kung Fu FighterRated ★ 1.5
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 2.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.0- Two Cops 3Rated ★ 1.0
The TerminatorRated ★ 3.0
Mr. Housewife: Quiz KingRated ★ 2.0
A Cruel AttendanceRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0- The NestRated ★ 2.0
The RingRated ★ 2.0
Blood: The Last VampireRated ★ 1.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 2.0
Collateral DamageRated ★ 2.0