Movies
Ratings
364
Aisarenakutemo BetsuniRated ★ 3.0
The Wandering MoonRated ★ 2.5
And Yet, You Are So SweetRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
BakumanRated ★ 4.0
Please Excuse My Younger BrothersRated ★ 2.5
Babanbabanban VampireRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 3.5
NEMURUBAKA: Hypnic JerksRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 3.5
Yowamushi PedalRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5- Along for the RideRated ★ 2.5
Not Quite Dead YetRated ★ 3.0- KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Small, Slow but SteadyRated ★ 3.5
Last MileRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0