Movies
Ratings
213
TroubleshooterRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
AcceptedRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5- My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Keroro Gunso the Super Movie 3: Keroro vs. Keroro Great Sky DuelRated ★ 3.0
Florence Foster JenkinsRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5