Movies
Ratings
51
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Take OffRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Sex and the City 2Rated ★ 5.0
P.S. I Love YouRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 4.0