Movies
Ratings
915
The PrisonRated ★ 3.5
AwakeRated ★ 3.5
The KingRated ★ 2.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
Two Night StandRated ★ 4.5
xXxRated ★ 3.0
SpliceRated ★ 2.5
Steve JobsRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 2.5
Bloody TieRated ★ 4.0
The Secret of MoonacreRated ★ 3.0
Doomsday BookRated ★ 3.0