Movies
Ratings
220
The Show Must Go OnRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0- Steel RainRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5

The PrisonRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 3.5