Movies
Ratings
1240
Break OutRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 3.5
Scary Movie 2Rated ★ 2.5- Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Final CutRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5- No Other ChoiceRated ★ 4.0
Petite MamanRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Just Go with ItRated ★ 3.5
The Addams FamilyRated ★ 2.0
A Tale of Two SistersRated ★ 1.5
After YangRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0- KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
ShopliftersRated ★ 3.5