Titles you rated
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5- No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 3.5
- Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 4.0
The AmateurRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5- The MatchRated ★ 4.0
DuneRated ★ 5.0- Believer 2Rated ★ 4.0
- Bogota: City of the LostRated ★ 3.5
- I, The ExecutionerRated ★ 3.5
- HarbinRated ★ 3.5