Series
Ratings
164- ShōgunRated ★ 5.0
- TempestRated ★ 3.0
- Queen MantisRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.5- Wednesday Season 2Rated ★ 3.5

Through the DarknessRated ★ 4.0- TriggerRated ★ 3.5
- Low LifeRated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- Mercy for NoneRated ★ 4.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- AdolescenceRated ★ 4.0
- Zero DayRated ★ 3.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 4.0