Movies
Ratings
365- MariaRated ★ 2.5
- The World of LoveRated ★ 4.0
Bob Marley: One LoveRated ★ 1.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Black BagRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
AmourRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 3.5
Don't Worry DarlingRated ★ 3.5- The MatchRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 2.0
The GorgeRated ★ 2.5
RevolverRated ★ 1.5- His Three DaughtersRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
The Taste of ThingsRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 1.5