Movies
Ratings
207- WonderlandRated ★ 2.0
- MAD SAD BADRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5- Good NewsRated ★ 3.5
The Virgin SuicidesRated ★ 3.0- FranzRated ★ 3.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The FriendsRated ★ 5.0
MisericordiaRated ★ 3.0- CrossroadsRated ★ 3.0
- Replace the StringsRated ★ 3.0
- 슬이롭게Rated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0- Perfect SettlementRated ★ 3.0