Series
Ratings
40- Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
Rent-a-GirlfriendRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 4.0
- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 3.0
Masamune-kun's RevengeRated ★ 2.0
Domestic GirlfriendRated ★ 2.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5