Movies
Ratings
722- No Other ChoiceRated ★ 3.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5- Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 2.0

AftersunRated ★ 3.5
Underworld: Blood WarsRated ★ 1.5
Underworld: AwakeningRated ★ 1.5
Scary MovieRated ★ 2.5
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 2.0- Cube ZeroRated ★ 2.5
Cube²: HypercubeRated ★ 2.5- My Wife Is a Gangster 2Rated ★ 0.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5