Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Operation Fortune: Ruse de GuerreRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 2.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
Anyone But YouRated ★ 2.5
RRRRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.5- Bird Box BarcelonaRated ★ 2.5

John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 3.5
Bullet TrainRated ★ 3.0- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.0