Titles you rated
The Lion KingRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Red Riding HoodRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
Super 8Rated ★ 5.0
HindsightRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
OblivionRated ★ 3.0
The ConcubineRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.0
The Grand HeistRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Just My LuckRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 2.0
The Science of SleepRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0