Movies
Ratings
36
45 YearsRated ★ 5.0
Sliding DoorsRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
What IfRated ★ 5.0
The WalkRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.5