Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0- The World of LoveRated ★ 3.5
Anger ManagementRated ★ 1.5- Good NewsRated ★ 2.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
BridesmaidsRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 3.5
Only YouRated ★ 3.0
Freakier FridayRated ★ 3.0
PhantomRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Trouble with HarryRated ★ 2.5