Movies
Ratings
137
InfernoRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 4.5

A Man and a WomanRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 2.5
HookRated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 1.5
Home AloneRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 2.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Take OffRated ★ 3.0