Movies
Ratings
70
12 Angry MenRated ★ 4.5
Black RainRated ★ 3.5
If You Were ThereRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Battle League HorumoRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
The FableRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
DownfallRated ★ 2.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 2.5
Terminator SalvationRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Resident Evil: VendettaRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.0