Movies
Ratings
787
Project Hail MaryRated ★ 4.5- The King's WardenRated ★ 3.0
- The World of LoveRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5- The MatchRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0- HarbinRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5
Gone with the WindRated ★ 4.5- Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
- I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0