Movies
Ratings
473
Train to BusanRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
HeadhuntersRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 4.0
Never Back Down 2: The BeatdownRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 4.5
SpeedRated ★ 4.5
The Kite RunnerRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Into the WildRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.5
The World's Fastest IndianRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
The Sound of a FlowerRated ★ 4.0