Titles you rated
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
- Nobody Sleeps in the Woods Tonight Part 2Rated ★ 0.5
- Nobody Sleeps in the Woods TonightRated ★ 1.0
- Day ShiftRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
Ready or NotRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5- TarotRated ★ 2.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
RunRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
The ShallowsRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
MaRated ★ 2.5
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.0- I Came ByRated ★ 3.0