Movies
Ratings
875
Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
NapoleonRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Under the Tuscan SunRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
No Longer HeroineRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0- Jung_eRated ★ 2.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.0
UnchartedRated ★ 3.0
Teen BrideRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 3.5