Movies
Ratings
123
The Color of PomegranatesRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- No Other ChoiceRated ★ 3.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0- The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 3.0- Bring Her BackRated ★ 2.5
Minecraft: The MovieRated ★ 5.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 4.0- I, The ExecutionerRated ★ 0.5
The BrutalistRated ★ 1.5
Showing UpRated ★ 3.5- HarbinRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
A Real PainRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 2.0
The Danish GirlRated ★ 2.0- Fresh GuacamoleRated ★ 4.5
The 100th Love with YouRated ★ 0.5