Movies
Ratings
163
John Wick: Chapter 2Rated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 5.0
Deja VuRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0- Our PresidentRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 4.5
Captain PhillipsRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 0.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
The HuntRated ★ 5.0
DriveRated ★ 3.5
The Bone CollectorRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0