Movies
Ratings
1148
The Blind SideRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Ghost SweepersRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 3.5
The Legend of TarzanRated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 3.0- Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 2.0
The Brand New TestamentRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
Thread of LiesRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.5- Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 2.0
The TreacherousRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0