Movies
Ratings
396
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
HoppersRated ★ 4.0- The King's WardenRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Happy GilmoreRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0- Hi.5Rated ★ 3.5
- 6 DaysRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ElioRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
QueerRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0