Movies
Ratings
670
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- Black Rabbit, White RabbitRated ★ 3.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5- The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0- Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5- HarbinRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 3.0