Movies
Ratings
18
August RushRated ★ 2.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
HopeRated ★ 2.0
MommyRated ★ 1.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 1.0
Ode to My FatherRated ★ 2.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
FluRated ★ 0.5
I Am SamRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.0

Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 1.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 1.5
TwentyRated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 0.5
Love, RosieRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 1.0