Movies
Ratings
35
Iron ManRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 1.0
21Rated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 5.0