Movies
Ratings
745
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5- No Other ChoiceRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
- The MatchRated ★ 3.0

FirefightersRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5- Hitman 2Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 0.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
MaRated ★ 3.0- About FamilyRated ★ 1.5
- Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
- I, The ExecutionerRated ★ 1.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5- UprisingRated ★ 3.5
- Officer Black BeltRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
NopeRated ★ 2.5