Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Expendables 2Rated ★ 2.0
InceptionRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Ghost in the Shell S.A.C. Solid State Society 3DRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0