Movies
Ratings
77
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0