Movies
Ratings
1273- The Idea of YouRated ★ 4.0
- BallerinaRated ★ 3.0
BarbarianRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0- Jung_eRated ★ 1.5
The MenuRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Bend It Like BeckhamRated ★ 2.5- The WonderRated ★ 2.5
DreamlandRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0- BlondeRated ★ 2.5
- ADAM: Episode 3Rated ★ 3.0
- Adam: The MirrorRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.5