Movies
Ratings
68
Painted FireRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 4.0
The Great DictatorRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Dog Day AfternoonRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 4.5
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0