Titles you rated
As Above, So BelowRated ★ 3.0- MudbornRated ★ 2.0

Body PartsRated ★ 2.5
A Man and a WomanRated ★ 4.0
Noroi: The CurseRated ★ 4.0- The King's WardenRated ★ 3.0
- SiratRated ★ 4.0
AlphavilleRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
The Girl with the NeedleRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
NoiseRated ★ 2.0
DogvilleRated ★ 4.5- Bring Her BackRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.0
HereticRated ★ 2.0- IncantationRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.5