Movies
Ratings
46
Black PantherRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0- Our PresidentRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0