Movies
Ratings
18
New WorldRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.0