Movies
Ratings
517
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 2.5
Perfect BlueRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 3.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
The White TigerRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0- The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 3.0- HarbinRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0