Movies
Ratings
797
Perhaps LoveRated ★ 3.5- Jung_eRated ★ 1.5
- MatildaRated ★ 3.5
- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
- 20th Century GirlRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0- FREESPIRITRated ★ 1.0
- Withstanding and ExistingRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
MotherRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 5.0
Space SweepersRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0