Movies
Ratings
409
The Lion KingRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
VenomRated ★ 4.0
The FlyRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5- OtherLifeRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 4.0
MalenaRated ★ 3.5