Movies
Ratings
164
Nanny McPheeRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
She s On DutyRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
ShameRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.0
No RegretRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
I Give My First Love to YouRated ★ 3.0
Love StoryRated ★ 3.0
Crazy/BeautifulRated ★ 5.0
Inuyasha the Movie: Affections Touching Across TimeRated ★ 5.0