Movies
Ratings
115
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
Sunset in My HometownRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0- SocialphobiaRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.5
BurningRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 5.0