Movies
Ratings
268
Tears of the SunRated ★ 5.0
Margin CallRated ★ 5.0
ContactRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
BelieverRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
VenomRated ★ 1.5
InceptionRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
The VanishedRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 5.0- Believer: extended cutRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0