Movies
Ratings
377
The Bélier FamilyRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
WonderRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
I Can SpeakRated ★ 4.0- A Boy and SungreenRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0- Myeoneuri: My Son's Crazy WifeRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0